Новини

11:21, 4 Квітня 2017

[Депутатський фонд] Нагорний бульвар в Одесі відреставрують

В рамках використання коштів депутатського фонду депутат Олександр Аміци («Об’єднання «Самопоміч») забезпечить проведення роботи з благоустрою Нагорного бульвару, територія якого пролягає вздовж кромки приморських схилів, між провулками Каркашадзе та Дунаєва.

Про проведення відповідних робіт депутата попросили місцеві мешканці. Наразі територія бульвару знаходиться у занедбаному стані: розкурочено дитячі майданчики, зіпсовано асфальтоване покриття, територія завалена сміттям.

Після кількох зустрічей з одеситами, було затверджено попередній проект благоустрою. Так, в рамках відновлення на бульвар чекають: облаштування пішохідної доріжки, забезпечення санітарної підрізки дерев, встановлення спортивного майданчику та дитячого містечка з огорожею, ремонт старих лавочок та встановлення нових антивандальних, проведення автономного освітлення. Крім того, на схилі встановлять окремий сміттєвий бак та забезпечать регулярний вивіз сміття.

нагорный бульварДепутат Олександр Аміци відзначає, що всі ремонтні роботи проведуть не лише з думкою про місцевих мешканців, але й про туристів. Адже Нагорний бульвар розташований біля моря, а значить, щоліта повз нього проходять тисячі гостей міста.

«Якщо профільна робоча група дає добро на проведення робіт та затверджує відповідний кошторис, то в середині літа розпочнеться відновлення бульвару. Ще минулого року ми читали в новинах про можливу забудову цієї території, а сьогодні говоримо про її кардинальне перетворення на зону відпочинку та рекреації за європейським зразком. Наша мета – зробити перебування мешканців на бульварі безпечним та комфортним. І головне – це рішення прийнято в діалозі з одеситами і відповідає соціальному запиту», – підсумував депутат Олександр Аміци.