Новини

23:06, 16 Квітня 2017

Долю покинутого дитячого садка в Одесі вирішить спеціальна комісія

Найближчим часом буде створено тимчасову комісію для вирішення проблеми зруйнованого дитячого садка №39 в провулку Каркашадзе, 4. До складу комісії увійдуть представники департаменту освіти та члени комісії з питань комунальної власності. Про це стало відомо в ході засідання комісії з питань комунальної власності Одеської міської ради.

За словами депутата Ольги Квасніцької, у 2014-му році територія садка була здана в пільгову оренду громадській організації для розміщення там приватного дошкільного навчального закладу, проте в 2015-му році договір оренди був розірваний. Ще в 2014-му році виконком передав дошкільний навчальний заклад з балансу департаменту освіти на баланс департаменту комунальної власності.

Депутат Квасніцька просить ініціювати виділення коштів на проектування та капітальний ремонт дитячого садка, так як він входить в перелік дошкільних навчальних закладів, які, за рішенням Одеської міської ради за 2008-й рік, підлягають збереженню.

«Ключове завдання кожного депутата – це розвиток міста в інтересах громадян. Тож питанням дитсадка №39 я займаюсь не лише з власної ініціативи, а після багато чисельних зустрічей з місцевими мешканцями. Мені вдалось переконати колег, що нам важливо повернути дошкільний навчальний заклад на баланс Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Та дуже шкода, що на багато запитань ми так і не почули відповідей та пояснень від Спектора Олексія Володимировича. Втім, ми вже підготували відповідне звернення і на мера міста щодо проблеми даного дошкільного навчального закладу», – розповіла Ольга Квасніцька.