Новини

16:08, 7 Квітня 2017

Депутати Чорноморська підтримали звернення до керівництва країни про збільшення медичної субвенції місту

7 квітня під час засідання Чорноморської міської ради депутати прийняли низку важливих рішень, серед яких кілька ініціатив місцевої «Самопомочі».

Більшістю голосів було підтримано звернення до керівництва країни з вимогою збільшити державну медичну субвенцію Чорноморську з метою підвищення оплати праці робітникам сфери охорони здоров’я.

Також депутатський корпус проголосував «за» звернення до керівництва країни щодо ситуації, яка склалась з формуванням госпітальних округів.

Коментуючи підсумки роботи сесії Чорноморської міської ради, голова місцевої фракції «Об’єднання «Самопоміч» Іван Сміренський зазначив:

«На мою думку, сьогодні пройшла одна з найважливіших сесій Чорноморської міської ради VII скликання, адже мої колеги прийняли кілька важливих рішень. Ми стали на крок ближче до благополуччя мешканців нашого міста, бо ухвалили програму підтримки будинків ОСББ та ЖСК. Так, ця програма неідеальна, але до неї завжди можна внести корективи. Крім того, сьогодні було підтримане звернення Чорноморської міськради до керівництва країни щодо збільшення медичної субвенції нашому місту, а також підготовки відповідної нормативної бази та роз’яснення питання з утворення госпітальних округів. Я нагадаю, що ці 2 питання були розглянуті сесією саме завдяки ініціативі Чорноморської «Самопомочі». Надзвичайно важливо, що місцеві депутати намагаються привернути увагу органів влади та суспільства до проблем, які сьогодні існують в медичній сфері».