Новини

16:34, 5 Квітня 2017

[Депутатський фонд] На аварійний будинок в центрі Одеси чекає капітальний ремонт

Депутати «Самопомочі» продовжують обговорювати з одеситами шляхи використання депутатських фондів. Так, днями було вирішено, що капітальний ремонт покрівлі будинку на Малій Арнаутській, 3 проведуть за рахунок коштів фонду депутата Ольги Квасніцької. На будівлю також чекає благоустрій прибудинкової території та полагодження системи зовнішнього водовідведення.

Про необхідність проведення відповідних робіт мешканці повідомили на зустрічі з депутатом. З’ясувалось, що вже не перший рік дім знаходиться у аварійному стані, а в дні серйозних дощів місцева система каналізації не може впоратись з великою кількістю опадів. За попередніми підрахунками загальна сума витрат на всі ремонтні роботи складатиме 446,860 грн.

Крім того, частину депутатського фонду використають для закупівлі обладнання та техніки для ясел-садка №123 на вулиці Отрадній, 1. Про це в депутатській приймальні Ольги Квасніцької попросила завідувач дошкільного закладу. Зокрема на кошти у розмірі 51,912 грн мають придбати кондиціонер, холодильник, комп’ютер, кольоровий принтер, проектор, телевізор та інтерактивний екран в музичну залу ясел-садка – все те, що необхідно задля якісного виховання малечі.

«Хочу відзначити, що про необхідність проведення робот на Арнаутській та про придбання обладнання в ясла-садок одесити просили неодноразово у профільних департаментів нашого міста. Проте не були почутими. Сьогодні можу впевнено сказати, що процес благоустрою та капітального ремонту будинку забере не більше 2 місяців. А придбати необхідну техніку для садка можна всього за тиждень. Тепер найголовніше, аби приблизний кошторис затвердила робоча група ОМР по розгляду пропозицій депутатів з використання коштів депутатського фонду. Сподіваюсь, що комісія дослухається до думки громади та прийме рішення в її інтересах», – відзначила депутат Ольга Квасніцька.