Новини

14:10, 17 Березня 2017

В Школі помічника депутата розповіли, як реалізувати соціально важливі проекти

Днями в Школі помічника депутата відбулась остання лекція. Її прочитала волонтер та активістка «Самопомочі» Інна Білоус. Тема зустрічі: «Проектний менеджмент у третьому секторі, або як втілити в життя корисні для міста ініціативи».

Спікер розглянула аспекти використання проектного менеджменту в діяльності громадських організацій Одеси та України, а також розповіла про специфіку діяльності таких організацій при вирішенні соціальних проблем.

«Приємно, що студенти охоче розповідали про власні ініціативи та просили порад в питаннях збору коштів на реалізацію, PR проектів та взаємодію з органами місцевої влади. Ми також окремо розібрали стадії реалізації громадської ініціативи – з чого починати проект, як рухатись далі, які складнощі слід вирішувати», – відзначила Інна Білоус.

инна белоусСтудентам курсу також розповіли, що громадські організації не просто виявляють запити, а й визначають ступінь їхньої значущості для суспільства. Це означає, що будь-який проект має виходити з потреб міста та вирішувати певні завдання: боротись з корупцією, допомагати людям з обмеженими фізичними можливостями, підтримувати музейну сферу і не тільки.

В кінці лекції слухачів курсу привітали з успішним проходженням курсу ті нагородили почесними грамотами.

Набір на черговий курс вже стартував. Аби потрапити в групу, надсилайте резюме на е-mail: pomichnik.samopomich@gmail.com 

Телефон: (063)122-53-51