Новини

17:05, 16 Березня 2017

В Одесі зруйновано черговий дитячий садок. Самопоміч вимагає перевірити орендаря

В історичному центрі Одеси (провулок Каркашадзе) доведено до руйнації дитячий садок №39. Про це повідомили мешканці Французького бульвару у депутатській приймальні Ольги Квасніцької.

Відзначимо, що відповідно до розпорядження міського голови, ще в 2014 році будівлю було передано в оренду ГО «Взаємодопомога та захист». За 3 роки орендарі не потурбувались і не провели жодних робіт з благоустрою. На разі, дитячий садок фактично зруйновано.

Депутат Ольга Квасніцька відзначає, що будівля та прибудинкова територія садка є комунальною власністю. І якщо орендарі довели територію до навмисної руйнації, то їх необхідно в терміновому порядку притягнути до відповідальності.

810_5901«Більш того, місто має  взяти на себе управління об’єктом комунальної власності. Або ж провести відкритий конкурс з викупу будівлі без зміни цільового призначення під дитячий садок та віддати його у приватні руки. Нашому місту не потрібний черговий занедбаний дошкільний заклад, зважаючи на те, що в нас і так значний дефіцит місць у дитсадках», – відзначила депутат.

На разі, депутат спрямувала депутатські звернення до голови постійної комісії з питань комунальної власності ОМР, а також в профільний Департамент з вимогою в найкоротші терміни створити комісію та провести перевірку дотримання умов договору та стану об’єкта оренди.