Новини

11:40, 31 Березня 2017

[Депутатський фонд] На єдину зелену зону Київського району чекають роботи з благоустрою

Одеська міська рада прийняла рішення щодо надання можливості всім депутатам використати депутатські фонди у розмірі 500 тис грн. З метою визначення шляхів реалізації цих коштів депутат Вадим Терещук («Об’єднання «Самопоміч») провів зустріч з мешканцями округу №8, на якому він обирався.

На думку одеситів, кошти фонду необхідно спрямувати на благоустрій скверу Корольова – єдиної зеленої зони Київського району. Зокрема, висадити додаткові дерева відремонтувати місцеві лавочки, відбудувати кілька спортивних майданчиків.

«Кожний депутат має реалізувати свій депутатський фонд з користю для міста. І ніхто краще за громадськість не розповість, на які потреби слід виділяти ці кошти. Звісно, наша ключова мета – покращити якість життя в районі. Та починати треба з чогось одного, а згодом – масштабувати напрацювання», – відзначив Вадим Терещук.

810_7656Крім того, в ході зустрічі мешканцям повідомили, що на черговому засіданні виконкому, за зверненням депутата Терещука, було затверджено встановлення громадської вбиральні на території скверу. Вирішити це питання власними силами одеситам не вдавалось.

«Аби втілити в життя прохання мешканців, ми писали звернення до Одеської міської ради, спілкувались із представниками КП, відстоювали інтереси одеситів на виконкомі. Сьогодні вже можемо чітко сказати, що КП «Сервіс» взяло на себе зобов’язання встановити в сквері до кінця травня громадську вбиральню, підключити її до міських комунікацій та провести зливові стоки. Гадаю, що й надалі за підтримки небайдужих громадян ми змінюватимемо обличчя Київського району на краще», – підсумував депутат Терещук.