Новини

16:22, 16 Лютого 2017

Депутати одеської «Самопомочі» найкращі згідно атестації «Комітету виборців»

Голова фракції «Самопоміч» в Одеській міській раді Ганна Позднякова та депутат Вадим Терещук посіли перші місця в ході моніторингу, проведеному «Комітетом виборців України» (ред. далі – КВУ). Вони стали найкращими в рейтингу серед 64 депутатів, набравши 5 балів з 5 можливих. Ще два депутати «Самопомочі» отримали по 4 бали – це Олександр Борняков та Олександр Аміци.

В оцінюванні брали участь члени КВУ та незалежні експерти. Вони аналізували діяльність обранців за 15 параметрами, серед яких – відвідування постійних комісій та сесій, кількість поданих проектів рішень, робота депутатських приймалень, добровільне оприлюднення декларацій тощо. Проект ставив на меті оцінити діяльність кожного депутата на предмет прозорості, відкритості та підзвітності протягом першого року каденції.

Як відзначив депутат Вадим Терещук, такі атестації вкрай необхідні нашому місту, адже вони допомагають становленню демократії та мотивують депутатів вести прозору діяльність:

«Висока оцінка моєї роботи як депутата – це насправді оцінка праці всієї нашої команди. Ми не починаємо діяльність в округах та в місті лише напередодні виборів. Ми працюємо цілий рік, адже маємо виправдати довіру, яку на нас поклали одесити», – розповів депутат Терещук.

810_4001Ганна Позднякова зазначила, що така нагорода – не просто підтвердження того, що команда «Самопомочі» обрала правильний вектор роботи, це й колосальна відповідальність та мотивація працювати більше та ефективніше.

«Такі проекти завжди корисні, адже показують неупереджену та реальну оцінку роботи депутатів. Моніторинг показав, що наша фракція не займається кноподавством, ми не голосуємо на сесіях всупереч інтересам одеситів, ми не прогулюємо сесії, ведемо активну роботу в приймальнях та на місцях. Більш того – намагаємось відвідувати всі (!) постійні комісії міської ради. Ми не приховуємо свої доходи та є єдиною фракцією в ОМР, яка у повному складі оприлюднила свої декларації. Ми намагаємось працювати на засадах відкритості та чесності, тому що ми працюємо для людей. І ми дуже вдячні за високу оцінку нашої праці», – розповіла депутат Позднякова.